UYGUN FİYATLI HAVAALANI VE VİP TRANSFER HİZMETLERİ

30 ₺ Tür : Satıcı İlanı Pazarlığa Açık
Antalya / Alanya / Merkez Mah.
İlan No #AW13
İlan Tarihi 14 Temmuz 2020
Kategori 4 Mevsim
Garanti İsteniyor
Deniz L. Üyelik Tarihi : 14 Temmuz 2020
Mesaj Gönder

Shuttle (Paylaşımlı) Transfer

Paylaşımlı (Shuttle) Transfer size ekonomik ve çevreye saygılı bir ulaşım sağlar. Shuttle transferde sizinle aynı noktaya ya da aynı güzergâh üzerinde inecek diğer yolcular ile aracınızı paylaşarak daha ekonomik fiyatlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Paylaşımlı (Shuttle) Transfer servisi için telefonla ya da online olarak web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yaptıktan sonra size onay SMS’i ve E-Mail onayı gelecektir. Lütfen size gelen onay maili ve kısa mesajı kontrol ediniz ve yanlış bir bilgi var ise 24 saat açık olan şirketimize ulaşabilirsiniz.

Özel Sürücülü VIP Transfer

Havalimanında beklemek yok, stres yok! VIP Transfer ile size özel şoförünüz, siz ve ailenizi istediğiniz noktaya güvenle transferinizi sağlayacaktır.

VIP araçlar kişi sayısı ve araç talebine göre sedan araç, panelvan ya da özel minibüs olabilmektedir.

 

Antalya Havaalanı Alanya 55 TRY

Antalya Havalanı Side 50 TRY

Gazipaşa havalanı Alanya 30 TRY

awizu.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.
Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.